Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet denince ilk akla gelen sohbetlerdeki seviye peki bu yeterlimi  bence değil seviyenin ilk başladığı nokta ,

site sahibinin karakterinin özünün temizliği efendiliğinden başlar ve ardından site yönetimindeki görevliler gelir,

konuşma üslupları insanlara yaklaşımları efendilikleri ve görevlerini layığı ile yerine getirerek suistimal etmemeleri

ve bu kişilerden sonra bizlerin davranışları seviyeleri gelir normal bir insanda seviyenin olmamasına imkan yok ama kimi insan insani değerleri hiçe sayarak kabalaşıp ağza alınmayacak sözler sarf etmektedirler.Hiç bir zaman doğru insan çıkmaz karşına. ya zaman yanlıştır yada insan..

Seviye Nedir

Seviye insanın yaradılışından başlayarak verilen aile terbiyesi ahlakı kendisini yetiştirme tarzı ile başlar kişi kendisini yetiştirmişse nerede olsa konuşma adabını insanlara karşı davranışlarını büyüğe saygı küçüğe sevgi ile yaklaşımları seviyenin bir eş anlamı ise terbiyedir kısacası terbiye ana kucağından başlar mezara kadar gider.

Seviyeli Sohbet Nasıl Olmalıdır

İnsanın karşısındakilerle konuşmalarında ağızdan çıkacak her söze dikkat ederek konu ne olursa olsun,

karşısındaki kim olursa olsun büyük küçük far etmez konuşma tarzına hareketlerine dikkat etmelidir özelilikle sohbet sitelerindeki kişilerin konuşma tarzları agresif şımarık davranışları kaba kuvvete eylemli oluşları toplum olarak iyi yerlere gitmeyişimizin kanıtıdır toplu halde ziyaretlerin olduğu chat odalarında ayanlarda erkeklerde bazen konuşurken düşünmeden sözler sarf ederek sohbetin boyutunu seviyesiz bir hale getirerek karşılıklı kırıcı olabiliyorlar yapılan bu davranışa sebep olan konu yada bir baktığınız zaman gülesiniz gelir klavye başına geçildiği zaman herkes aga herkes bey olmasını biliyor ama yapılan hareketleri çocuklar bile yapmaz bunun bilincinde değiller belki hakkımız olarak sohbet sitelerinde kalite seviye arıyoruz kaliteli seviyeli bir ortam bulduğumuz zamanda bu huzurlu ortamı bozansa yine bizler oluyoruz karşılıklı anlayış hoş görü olmalı her şeyden önce ve sohbet chat odalarını hizmete sunanların emeğine saygı bunların mevcut olduğu yerde zaten seviyede kendiliğinden olur.Bazen tek ihtiyacımız seninle konuşmak iyi geldi’ Diyebileceğimiz Birisi..

Bakın! Toplumsal bunalımların, kavga ve dövüş ortamının tek ve en güçlü doğuş sebebi sevgi eksikliğidir. Bunun en doğru tedavi yolu ise SEVGİYİ aramak, yaşamak, uygulamaktır. Hoşgörülü olursanız seversiniz. Sevilirsiniz. Karar verirseniz ve de bu yolda çalışırsanız her şeye ulaşırsınız.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ ?

“Seviyeli Sohbet” için 4 cevap

 1. eliff dedi ki:

  Merhabalar arkadaşlar ben elif ıstanbuldan

 2. mehmetali dedi ki:

  merhaba elif ben istanbul beylıkduzunden 27 yasındayım tanısalım ıstersern sohbete girsi yap nıckım orda SheqiL :)))

 3. RuzgarGulu dedi ki:

  30.yasinda istanbul üsküdar dan katılıyorum seviyeli herkesi bekliyorum.

 4. demet dedi ki:

  Merhaba ben demet 30 yasindayim burcum terazi fenerbahceliyim biraz agresif biraz duygusal biraz şımarık birisiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Reklam Alanı
cinsel sohbet , mobil sohbet , trSohbet siteleri , Chat ,sohbet , trsohbet odaları , trsohbet , Diyarbakır Sohbet ,Sohbettr , Sohbet tr